Background

Ubezpieczenia majątkowe

Sytuacja majątkowa każdej rodziny jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Nie da się wybrać jednej polisy, która będzie pasowała do wszystkich. Jedni z nas mają dom inni mieszkanie na 10 piętrze, ktoś prowadzi firmę z domu, a ktoś inny posiada drogi rower, który trzyma w piwnicy. Dzięki prawidłowemu zabezpieczeniu swojego majątku możemy spać spokojnie w każdej sytuacji.

Majątek to wszystko co posiadamy, natomiast jego zabezpieczenie musi sięgać dalej, abyśmy nie popadli w długi. Co to znaczy? Jako przykład można podać studenta, który wynajmuje mieszkanie i jego własnością są tylko jego rzeczy i urządzenia, Jeśli ten student spowoduje zalanie sąsiada piętro niżej i musi za to zapłacić to obciąży swój majątek. Będzie musiał zapłacić za wyrządzoną szkodę.

Dlatego zabezpieczenie majątku musi sięgać również na zabezpieczenie sytuacji kiedy wyrządziliśmy komuś szkodę, ponieważ to ma bezpośredni wpływ na naszą sytuację finansową. Dobrze wiedzą o tym właściciele firm, którzy wykupują ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, a tym bardziej zawody objęte obowiązkowym OC, takie jak lekarz, księgowy czy fizjoterapeuta.

Background

Nie mogę się doczekać by Ci pomóc

Umów się na bezpłatną konsultację!

Umawiam się