Background

O mnie

O mnie

Po kilkuletniej pracy z klientem trafiłem do Phinance S.A. gdzie poznałem tę piękną pracę na nowo. Dzięki tej firmie nauczyłem się czym jest profesjonalne doradztwo finansowe.

Pomagam klientom przy wyborze najlepszych kredytów, ubezpieczeń na życie lub majątkowych, a także najlepszych sposoby na oszczędzanie czy inwestowanie pieniędzy.

Skupiam się na skutecznych (a nie krótkowzrocznych) rozwiązaniach, przez co współpraca zwykle przechodzi w długoterminową relację.

Background
Background

Co jest dla mnie ważne?

Najważniejszą rzeczą w pracy z ludźmi jest poznanie tego, co jest dla nich najważniejsze. Trudne tematy finansowe zmieniam w miłą rozmowę i konkretne rozwiązania.

Moim celem jako doradcy jest dbanie o portfel moich klientów - szczególnie długoterminowo.

Można to porównać do krawca, który najpierw zbiera wszystkie wymiary, a dopiero później bierze się do pracy. Dzięki temu klient ma pewność, że końcowy efekt pracy jest najlepiej dobrany do jego realnych potrzeb i będzie mu długo służył.

Moje wartości

Uczciwość
Kieruję się prostą zasadą - nie oferuję umowy, której sam na miejscu klienta bym nie podpisał. Przekazuję informacje o produktach możliwie obiektywnie - nie tylko plusy, ale też wady.

Zaufanie
Podstawą zawodów takich jak lekarz, prawnik czy sędzia jest zaufanie. W pracy doradcy finansowego jest to najważniejszy filar współpracy.

Rozwój
Każdy zawód w obecnych czasach wymaga poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Pozostanie w tyle nie wchodzi w grę. Kontakt i obsługa online pozwala na profesjonalną, wygodną i szybką komunikację.

Background
Background

Skoro teraz znasz mnie bliżej

Nie masz powodu, by nie skorzystać z darmowej konsultacji!

Umawiam się